SEASON 1 - Online & Download

26. srpna 2014 v 11:10 | Rebbeca

1x01 PILOT

Alison DiLaurentis, Aria Montgomery, Emily Fields, Hanna Marin a Spencer Hasting - pět návzájem si blízkých kamarádek. Na malé party s přáteli jejich vůdcem skupiny, Alison, zmizí. Proto se jejich parta poté rozpadla. O rok později se čtyři dívky snaží obnovit své životy a jejich oddělené cesty, ale začnou příjimat určité pochybné zprávy od "A", která hrozí, že odhalí jejich tajemství, které mají společné jen s Alison
______________________________________________________________________

1x02 TAJEMSTVÍ JMÉNEM JENNA

Okolnosti Alisina zmizení nadále pronásledují Ariu, Emily, Spencer a Hannu. To komplikuje věci, když se Jenna navrátí do Rosewoodu a dívky dále čelí nepříjemné minulosti a události, která zpečetila jejich přátelství navždy. Mohou dívky čelit tomu, co dostalo místo v jejich minulosti, zejména proto, že "A" je nenechá zapomenout? Mezitím, pokušení všude směřuje k tomu, že se Aria snaží o to nejtěžší - držet se dál od Ezry a Spencer nebude váhat, držet se dál od snoubence její sestry, Wrena.

______________________________________________________________________

1x03 JAK ZABÍT DÍVKU?

Kamárádky se více a více snaží zjistit, kdo "A" je. Na stopu je zavede Allisinin náramek, který naleznou v lese. Nikdo neví, jak se tam dostal. Mimo to řeší i své osobní životy. Hanna , která v obchodě ukradla pár věcí , se snaží matku vyprostit z údělu, který na ní kvůli ní padl. Aby se na Hannu nepodalo trestní oznámení, Ashley (Hannina matka) spí s místním policistou. Naopak Spencer řeší ne až tak sourozenecké rozepře se svou sestrou Melissou. Spencer už po druhé svedla své sestře jejího snoubence. Aria se snaží udržet svůj nezákonný vztah s Ezrou a Emily se snaží přesvědčit sama sebe o své orientaci.
______________________________________________________________________

1x04 UŽ MĚ SLYŠÍTE?

Unavené z obtěžování od "A" se dívky rozhodnou zastavit anonymní emaily a textovky, tím, že zablokují neznámé uživatele. Ale s tajemným duchem tyčícím se nad jejich hlavami se problémy dívek zdaleka nekončí. S překvapivou návštěvou od otce, překvapivý dar od možné přítelkyně, dostávání nějakých nechtěných rad a nezasloužené vědecké ocenění, životy dívek se stále více komplikují každým dnem. A po událostech co se staly, si "krásné mladé lhářky" opravdu mohly myslet, že mohou "A" držet mimo navždy?
______________________________________________________________________

1x05 BOLESTNÁ REALITA

Pokus ignorovat "A" u dívek selhal, a nyní musí platit pokutu. Ať už je rodina v krizi, rodičovská pochvala za nezaslouženou, čest tyčící se nad jejich hlavami nebo oblečené zcela nemoderní hadry dokud pracuješ za dluh - dívky se s tím musí vypořádat. A navíc toho, rtěnkou "A" byl napsán vzkaz, že je pronásleduje. Mezitím se dívky musí také vypořádat s typickým teennagerským dramatem - chlapec - když se objeví nový kluk přijde a posune status quo, tajná láska je otestována, nový románek a starý románek se pohybuje po šedé zóně.
______________________________________________________________________

1x06 VŠUDE DOBŘE, NA PLESE ABSOLVENTŮ NEJLÍP

Plesový dekorativní výbor je po kolena v balónech, všechny dívky usilují o pozici královny, zatímco čtyři přítelkyně z Rosewoodu se snaží zůstat nad vodou. Vypořádání se se zlomeným srdcem, přátel slib čistoty a pomstichtivá sestra ustupující na větší kolej, když jedna z nich šokuje výběrem doprovodu na ples, který ji dostane do nepříjemné situace. Budou dívky schopné ochránit jednu z nich, nebo se tento večer promění na noc, na kterou nikdy nezapomenou?
______________________________________________________________________

1x07 TĚŽKÝ NÁVRAT DOMŮ

V důsledku katastrofálního zakončení plesu, se dívky snaží vyřešit devastaci, kterou tam zanechali.Rodiče, partneři (tajní, možní a současní), sourozenci a přátelé - všichni jsou v šoku a pokud malé lhářky nebudou jednat rychle, situace by se mohla změnit ze špatné na ještě horší. A aby toho nebylo málo, dívky sedí na takových informacích o Tobym, pro které by někteří lidé zemřeli, jen aby je drželi v rukách. Mezitím, " A " není jediná osoba, která posílá Arii zprávy, kvůli čemuž napětí v rodině Montgomery narůstá.
______________________________________________________________________

1x08 PROSÍM, MLUVTE O MNĚ, AŽ BUDU MRTVÁ

Po dlouhém plánování, je den Alison památky za dveřmi a dívky jsou připraveny rozloučit se. Ale když se objeví Alisonin bratr Jaso, Spencer, Aria, Hanna a Emily rychle pochopí, že rozloučení je až na konci jeho seznamu. Když Jason přebírá kontrolu a detektiv Wilden se vrátí, budou moci dívky oslavovat Alisonin život klidným a pozitivním způsobem, jak doufaly? Mezitím, je Hanna nucena vypořádat se s domácí situací, která by mohla poškodit její status populární dívky.
______________________________________________________________________

1x09 DOKONALÁ BOUŘE

Den školního testování je pozastaven, když Rosewoodem proletí prudká bouře. Ale místo toho, aby se těšili z akademického odkladu, dívky uvízly ve škole, a zabývají se dramatem, která je s nimi všude. Každá dívka se ocitne uprostřed napjaté situace - ať už je to mezi přáteli, potenciálním milostným zájmem, matkou, nebo mezi minulostí a současností, dívky konstatují, že odložení testů je hračka, v porovnání s tím, čím si prošly. Mezitím, Byron přichází k Ashley žádat o rodičovskou radu, protože jeho vztah s Ellou se ještě zhoršil.
______________________________________________________________________

1x10 DRŽ SE SVÝCH PŘÁTEL

Chvíli poté, co Hannu srazilo auto, se život dívek obrátí naruby. " A " už nehraje hru na kočku a myš - nabralo to mnohem riskantnější směr a nyní se musí čtyři pěkné malé lhářky podporovat více než kdykoliv předtím. S Hannou v nemocnici, vyzbrojen informacemi o tom, kdo je " A ", musí dívky vrátit zpět, aby zjistili, jak se dostali k této pointě. Jak by mohla tato osoba vědět všechno a chtít to proti ním použít? Mezitím, každá dívka se zabývá i tajemstvím, které buď vyšlo najevo, přiznali ho nebo mu musí čelit - což ukazuje, že tajemství se ukrývají stále kolem Rosewoodu.
______________________________________________________________________

1x11 CHVÍLI POTÉ

Chvíli poté, co Hannu srazilo auto, se život dívek obrátí naruby. "A" už nehraje hru na kočku a myš - nabralo to mnohem riskantnější směr a nyní se musí čtyři pěkné malé lhářky podporovat více než kdykoliv předtím. S Hannou v nemocnici, vyzbrojeny informacemi o tom, kdo je "A", musí dívky vrátit zpět, aby zjistili, jak se dostali k této pointě. Jak by mohla tato osoba vědět všechno a chtít to proti ním použít? Mezitím, každá dívka se zabývá i tajemstvím, které buď vyšlo najevo, přiznali ho nebo mu musí čelit - co předukazuje, že tajemství se ukrývají stále kolem Rosewoodu.
______________________________________________________________________

1x12 SŮL V RÁNĚ

Hannin návrat domů z nemocnice měl být radostná událost, ale být na invalidním vozíku a pronásledování "A" udělá z jejího návratu spíše hitchcockovskou noční můru, než šťastný návrat domů. I když se dívky snaží, co nejlépe použít jejich úsilí na podporu Hanny, všechny mají problémy, které musí vyřešit; Spencer se stále vzpamatovává z Melissnina překvapení, které otřáslo jejím vztahem s Alexem, na druhou stranu, Emily doufá, že uvedení Maye do napjaté rodinné situace během večeře, usnadní všechny obavy, které by její rodiče mohli mít. Mezitím se vydírání snáší ve vzduchu, když Ariu a Fitze zastrašuje jeden ze studentů.
______________________________________________________________________

1x13 POZNEJ SVÉ NEPŘÁTELE

Vztahy v Rosewoodu začnou být proměnlivé, když lhářky začnou čelit mnoha překážkám. Jak Noel pokročí ve vydírání Ezry, co může získat z jeho znalosti, Aria a Ezra si začínají myslet, že není cesta ven. Emily se musí vypořádat s protikladem svého milostného života, když si všimne že tolerance její mámy Pam vůči Mayi se se skřípěním zastaví. A Spencer musí zvládnout návrat šťastných novomanželů Melissy a Iana, i když podezření o Ianova vztahu k Alison stále roste. Ale s podporou ostatních dívek a nečekanou pomocí z neobvyklého zdroje nevypadá budoucnost lhářek až tak beznadějně. Mezitím, "A" připomíná Hanně její staré zvyky, s ohledem na ukradené peníze. Vrátí se Hanna zpět do svých starých časů nebo má vůli postavit se do cesty "A" a jejím/jeho hrám?
______________________________________________________________________

1x14 POZOR NA TO, CO SI PŘEJEŠ

Jak se škola připravuje na taneční maraton, Aria, Emily, Hanna a Spencer si lámou hlavu s něčím větším, než vybírání peněz na výlet do Waashingtonu. Hanně se nedaří najít si práci, když chce pomoci finanční situaci v rodině, ale když jí nabídne práci "A", bude moci Hanna odmítnout? Emily může jen myslet na Mayu, a chce s ní zoufale mluvit - až tak, že požádá o pomoc Caleba, nového zlého chlapce ve škole. A když důležitý kus majetku zmizí, pro Spencer je nacházet se v těsné blízkosti jejího švagra, Iana, ještě obtížnější než jindy. Mezitím, Ariina bývalá chůva, Simona, se vrací do města jako překvapivá návštěva. Ale to, co by mělo být šťastné setkání pro Ariu změní na noční můru, když Simona upře svůj zrak na Ezry.
______________________________________________________________________

1x15 POKUD TO NAPOPRVÉ NEVYJDE, LŽI ZNOVU

Dívky se snaží obnovit pocit normálnosti v jejich životě, ale i jednoduché aktivity se setkají se spory. Emily se musí vypořádat s žárlivou plavkyní, kterou ohrožuje její návrat do plaveckého týmu. Aria a Ezra plánují své první rande na veřejnosti. A Hanna stále hraje hru "A", ale následující překážku může jen způsobit problémy další lhářka. "A" tahá za nitky a život lhářek jen zhoršuje, jsou dívky schopny přečkat bouři, nebo se budou muset podívat pravdě tváří v tvář? Mezitím, Spencer se setkává s Alinim bratrem, Jasonem, kvůli informacím o noci, kdy Alison zemřela, jen aby nemusela čelit nepříjemné části své minulosti s Alison.
______________________________________________________________________

1x16 LEKCE FRANCOUZŠTINY

Rozhodující plavecký zápas Rosewoodskych žraloků, připravuje pro Ariu, Emily, Hannu a Spencer hodně zmatku. Emily a Paige jdou na druhou stranu, protože se postavili proti sobě v soutěži před velkým zápasem. A Caleb volá ve svůj prospěch s provinilou Hannou, snažící se odradit Ariu od ptaní tolika otázek ohledně vstupenek její mámy Elly na otevření muzea. Jak se začínají tajemství odhalovat, soupeři začínají být méně nebezpeční, změní to hru pro dívky? Mezitím, Spencer pomáhá s doučováním spolužáka, aby se dozvěděla nějaké odpovědi.
______________________________________________________________________

1x17 NOVÝ STANDART

Co se stane jedné kamarádce, když se jí otec - učitel ocitne tváří v tvář s láskou jejího života? A co se stane druhé, když osloví nevinného, když to jiní neudělají? A co bude s lhářkou, která je zaskočena nechtěnou osobou? A nezapomeňte na poslední lhářku, která je s někým tak spokojená, že tomu ani nechce věřit? Cokoliv to je, "A" nám o tom určitě něco řekne. Nyní je to pro Ariu, Emily, Hannu a Spencer jen další normální den v Rosewoodu.
______________________________________________________________________

1x18 ZLÉ SÉMĚ

Jak jejich pochybnosti , obavy a podezření rostou, Aria, Emily, Hanna a Spencer se začínají ptát jak vypadá pravá tvář zla. Je to dívka, plná zášti, které by udělalo vše, aby udržela své nejbližší u sebe? Je to nový švagr, který může mít pod povrchem mnohem temnější stránku? Nebo je to neznámý cizinec, který si zahrává s dívkami jako s panenkami? V každém případě, jen čas ukáže, kdo je opravdu zlý. Mezitím, Aria vidí ve školní hře příležitost, jak se dostat blíže k Ezrovi. Ale její plán selže a dostane svůj vztah do ohrožení.
______________________________________________________________________

1x19 V CENTRU ZÁJMU

Po šokujícím odhalení policie se pozornost upře na čtyři malé lhářky, které vypadají být vinné. Ale všechny důkazy ukazovaly na Iana, tak jak se mohli dívky zmýlit? Nebo je to jen další hra, kterou s nimi "A" hraje? Když si policie vyžaduje odpovědi od Arii, Emily, Hanny a Spencer, řeknou jim pravdu o "A", nebo je lepší nechat některé tajmoství neprozrazené? Mezitím, tajný vztah jedné z lhářek kvete. Láska není pro slabé srdce.
______________________________________________________________________

1x20 NĚKDO, KDO BY MĚ HLÍDAL

Když se objeví podezření, které padá na Spencer, dívky si musí uvědomit, že nejsou jediné, kdo skrývají tajemství v Rosewoodu. Specner si pamatuje něco z toho, co se stalo v noc zavraždění Alison.
______________________________________________________________________

1x21 DŮM HRŮZY

Každý má co skrývat - ať už je to tajný románek, který má opravdu skutečné záměry. Pro Ariu, Emily, Hannu a Spencer je udržet věci skryté jako druhá přirozenost, ale život se všemi těmi tajemstvími se stane velkou zátěží. Jak dlouho může být Aria s někým, s kým nemůže vyjít na veřejnost? Jak to může být opravdové přátelství, když se Spencer a Toby nemohou vídat? Jak pravdomluvná je Emily, když nemůže být upřímná, o tom, s kým chce být? A jak se může pohnout Hanna dále, když stále tajně chce být s tím, který jí zlomil srdce? S někým jako "A", která sleduje každý jejich pohyb, se čtyři malé lhářky nemusí obávat, že budou muset udržet tajemství dlouho skryté. Mezitím, policista Garrett Reynolds slíbí, že bude sledovat dívky - mnohem blíž, než si myslí.
______________________________________________________________________

1x22 KOMU ZVONÍ HRANA

Aria, Hanna, Spencer a Emily, ovládající informace o smrti Alison, se rozhodnou definitivně skoncovat s "A" a všemi ostatními záhadami, které je obklopují. Ale dokážou chytit "A" bez faktických důkazů, když on/ona vede v této hře? A kromě toho videa a nespolehlivé vzpomínky z té noci, kdy Alison zemřela, je donutí obrátit se pro informace ke zdroji, se kterými by to raději vůbec neřešili, aby s "A" skoncovali jednou provždy. Nebo si to alespoň myslí.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama