SEASON 4 - Online & Download

26. srpna 2014 v 11:23 | Rebbeca

4x01 A IS FOR A-L-I-V-E

Lhářky se zoufale snaží odhalit, co další na ně "A" chystá po požáru chaty, a nemají jinou možnost, než se pro odpovědi na jejich otázky obrátit na Monu, která se nyní také stala jedním z cílů "A". Aria zažívá těžké chvíle, když je nucena vídat Ezru po jejich rozchodu, a Emily si začíná plánovat, co bude dělat po střední škole.
Mezitím "A" Tobymu připravila novou cestu, je odhaleno, co bylo v kufru, a celým Rosewoodem koluje šokující zjištění.
______________________________________________________________________

4x02 TURN OF THE SHOE

"A" podniká drastický krok, který však může mít pro Emily devastující následky.
Přítomnost paní DiLaurentisové v Rosewoodu všechny kolem ní nadále znervózňuje. Obzvláště, když dá Hanně rodinného papouška, jehož nadání pro napodobování dívkám poskytne zneklidňující náhled na poslední Alisoniny dny. Unavená z pocitu bezbrannosti vůči "A" se Aria rozhodne navštěvovat kurzy sebeobrany a fascinuje ji její nový sexy instruktor.
Mezitím svěří Toby Spencer srdcervoucí tajemství a Hanna objevuje něco znepokojivého týkající se její matky. A aby vše bylo ještě složitější, "A" téměř zabije nejnovější Lhářku - Monu.
______________________________________________________________________

4x03 CAT'S CRADLE

Lhářky jsou odhodlané chránit své blízké.
Hanna má obavy, že její matka má velmi nebezpečné tajemství, a je odhodlaná ji ochránit stůj co stůj, což povede k velmi nepříjemnému setkání s detektivem Holbrookem. Vodítko ve věcích Ali navede Lhářky k děsivému výrobci masek, kterému se zalíbí Emily a je možné, že má vazby i k jiným obyvatelům Rosewoodu. Spencer a Toby pokračují v jejich pátrání v bolestivé kapitole z Tobyho minulosti a Melissa se vrací do Rosewoodu.
Mezitím si "A" určí za cíl matku Emily, což vede Ariu k zoufalé prosbě na Ellu.
______________________________________________________________________

4x04 FACE TIME

Holbrookova partnerka, poručík Tannerová, přijíždí do města, aby urychlila prošetřování Lhářek a jejich možnou spojitost se smrtí Wildena. Emily zpanikaří, protože kvůli manipulacím "A" ji rodiče začnou přehnaně kontrolovat. Hanna se naštve, když se jí Caleb pokouší pomoct překonat její poslední krize, a snaží se odvést pozornost od policejního vyšetřování. A Toby nachází nový zdroj informací ohledně smrti své matky, ale to ho jen vede k dalším a dalším otázkám.
Mezitím zažívá Aria nepříjemné setkání během jejího rande s Jakem a Spencer chystá past na Melissu...
______________________________________________________________________

4x05 GAMMA ZETA DIE

Spencer a Emily plánují navštívit nedalekou vysokou školu, ale mají hodně odlišné představy o tom, jak svůj čas v kampusu stráví. Spenceřin záměr je jen ten, aby přišla na to, o co jde, když je tu tak zřejmá spojitost mezi Ali a touhle školou. Naproti tomu Emily se opravdu strachuje o své plány po maturitě. Po útoku "A" se Aria se svým bratrem Mikem nemohou shodnout na tom, co je pro jejich rodiče nejlepší.
Mezitím se Hanna stává stále zoufalejší, když najde další strašný objev ve věcech své matky. To ji vede k zoufalému kroku - s katastrofálními následky...
______________________________________________________________________

4x06 UNDER THE GUN

Hannina snaha ochránit svou matku jí to u policie pěkně zavaří. Když našla něco, co neměla, má Hanna policii a rodičům co vysvětlovat. Mona vyklopí ostatním Lhářkám Spenceřino tajemství, což vede k tomu, že se dívky cítí ublíženě. Emily se snaží Hanně pomoct, ale "A" jako vždy vše mění. A Aria vypomáhá Mikeovu kamarádovi, který si její pomoc vyložil špatně.
Mezitím se Shana pořád zjevuje na těch nejneobvyklejších místech a Spenceřino pátrání po tom, kdo se nachází na druhé straně linky u Aliina tajemného čísla, zavede ji a Tobyho do Ravenswoodu, což je místo, které se nepodobá žádnému, co dosud viděli...
______________________________________________________________________

4x07 CRASH AND BURN, GIRL!

Caleb a Toby vytvoří tým s cílem pátrat po "A" a po tom, co se opravdu stalo tu noc, kdy hořela hájovna. Narazí při tom na zdroj, který ukazuje na další možnost, kdo by mohli být Červenokabátnicí. Hanna se snaží chovat, jako by bylo všechno v pořádku a její kamarádky neví, jak jí pomoci. Aria má obavy z Mikova chování po událostech, co se staly ve škole a Ezra bojuje s tím, že neví, jak teď zapadá do jejího života.
Mezitím jsou Lhářky odhodlané najít nového podezřelého z Wildenovy vraždy a jejich taktiky budou mít také nezamýšlené následky. A díky nejnovějšímu plánu "A" hrozí jedné z Lhářek, že se všechno okolo pokazí...
______________________________________________________________________

4x08 THE GUILTY GIRL'S HANDBOOK

Hanna přijde se zoufalým plánem, jak zachránit svou matku před odsouzením, a obrací se tak na jedinou osobu, o které si myslí, že by jí mohla pomoci - na Monu. Caleb se ji snaží přesvědčit, že Moně se nedá věřit, ale Mona prokáže svou loajalitu tím nejnečekanějším způsobem. A Spencer se vrací na své staré oblíbené místo, aby zde prošetřovala nový důkaz spojený s Wildenem a jeho překvapivé spojení s jinou záhadnou smrtí.
Mezitím nedávné intriky "A" mají vliv na Emily a její matku takový, že se Emily opět spojuje se svou bývalou šéfkou Zoe, u které hledá možnost úniku. A Aria se spoléhá na Jakea, že jí pomůže pochopit Mikeův nový postoj, což je oba zanechává zmatené ohledně budoucnosti jejich vztahu.
______________________________________________________________________

4x09 INTO THE DEEP

Narozeniny Emily poskytují možnost konfrontovat Jennu.
Paige překvapí Emily narozeninovou oslavou s ještě více překvapivými hosty - Jennou a Shanou. Ale o největší šok celé oslavy se postará "A". Nesobecký čin od Mony poskytuje Hanně a její matce prvních pár dobrých zpráv, ale pro Monu to znamená projít si znovu svou známou cestou. A Ezra se dozví nepříjemné zprávy od Maggie, které se týkají jí a Malcolma.
Mezitím se Aria s Jakem pokoušejí definovat jejich zmatený vztah. A Emily se setkává se špičkovým trenérem, což je její poslední zoufalá snaha, jak zachránit svou plaveckou kariéru.
______________________________________________________________________

4x10 THE MIRROR HAS THREE FACES

Emily, která stále bydlí v motelu, je překvapená nabídkou paní DiLaurentisové, aby se nastěhovala do starého pokoje Ali, a je ještě více překvapená, když Lhářky trvají na tom, aby nabídku přijala. Hanna vybuchne, když se nedávné štěstí její matky promění v něco horšího. Ezra se snaží vyrovnat s velkou novinkou Maggie a musí se vyrovnat s ještě větší ránou týkající se jeho syna.
Mezitím se Aria pokouší proniknout do Jakeových zálib a najde přitom příležitost sledovat stopu. "A" pokračuje v hraní si s Tobyho emocemi vůči smrti jeho matky a Spencer nečinně přihlíží.
______________________________________________________________________

4x11 BRING DOWN THE HOE

Školní ples se stane novým bitevním polem pro "A".
Po odhalení nového důkazu se zdá, že se "A" skrývá blíž, než si Lhářky myslely, a tak se rozběhne vyšetřování jejich nejnovějšího podezření. Hanna je stále zhroucená kvůli potupě, kterou nese jako dcera obviněné z vraždy. Aby se věci ještě více zkomplikovaly, Hannu začne pronásledovat její spolužák Travis, dokud nezjistí, že Travis skrývá tajemství, které by mohlo změnit její život.
Mezitím je Toby stále manipulován "A", blízko k pronikutí do smrti jeho matky. Ezra se pokusí požádat Ariu u pomoc s jeho nedávnými potížemi právě ve chvíli, kdy se Aria rozhodne pohnout dál s Jakem na plesu s westernovou tématikou, který se promění v two-step s "A".
______________________________________________________________________

4x12 NOW YOU SEE ME, NOW YOU DON'T

"A" posílá Lhářkám dárek, který je zavede do Ravenswoodu.
Zajímavá hádanka od "A" Lhářky nasměřuje do Ravenswoodu, kde je kolem nich několik známých tváří. Během velmi speciálního kouzelnického představení jedna ze Lhářek zmizí, zatímco zbylé tři se snaží ujistit, že ještě nepodlehla trikům "A". Ale předtím, než mohou zmizet z Ravenswoodu, zjistí šokující odhalení, které dokazuje, že všechno, co věděly o "A" a "A"týmu, by mohlo být špatně. Díky tomuhle objevu Lhářky možná právě započaly "Světovou válku s A".
Mezitím radost Hanny z návratu její matky nemá dlouhého trvání, když si "A" vymyslí nový způsob, jak jim to překazit. A Toby odhaluje překvapivé informace o Wrenovi.
______________________________________________________________________

4x13 GRAVE NEW WORLD

Ravenswood ukrývá víc než jen tajemství Lhářek ve speciální halloweenské epizodě.
Město Ravenswood skrývá víc, než se mnohým lidem na první pohled zdá. Aria, Emily, Hanna a Spencer se vetřou na oslavu ke dni zakladatelů Ravenswoodu poté, co našly vodítko v novém doupěti "A", které jim může potvrdit, že Ali je skutečně naživu. Oblečeny do historických šatů od Edwardian, dívky vyráží na děsivou hřbitovní párty, aby Ali našly dřív než "A". Ale pokud je Ali opravdu naživu, mohly by k ní Lhářky neúmyslně přivést i "A"? S Ezrou, který se skrývá a číhá ve stínech, může být "A" blíž, než si dívky uvědomují.
Mezitím Caleb míří do Ravenswoodu pomoci dívkám a setkává se po cestě se spřízněnou duší Mirandou.
______________________________________________________________________

4x14 WHO'S IN THE BOX?

Hledání odpovědí může být pohřbeno hluboko ve světě snů. Vyzbrojené vědomím, že je Alison naživu, Aria, Emily, Hanna a Spencer mají mnohem více otázek než kdy dříve.
Když se snaží poskládat všechny dílky dohromady, přijde Hanna s myšlenkou, že pokud zjistí, kdo je doopravdy pohřbený v Aliině hrobě, mohlo by je to přivést k potřebným odpovědím. Ale čím více dívky pátrají, tím hůře se Emily vyrovnává se svými pocity ohledně objevu, že je Alison naživu.
Mezitím se do Rosewoodu vrací Caleb a Ezra se tajně schází s Monou a Ariou.
______________________________________________________________________

4x15 LOVE SHACK, BABY

Lhářky se začnou pátrat Aliině deníku po možných odpovědích.
Teď, když Hanna řekla Arii, Emily a Spencer, že má Aliin deník, dívky doufají, že v něm najdou odpovědi na mnoho otázek, které mají. Ale v deníku je spoustu příběhů, které jsou nějakým způsobem zakódovány, aby ukryly pravdu. Každá z dívek tak musí přijít na to, který příběh je o ní. Doufejme, že když najdou ten správný příběh, mohl by jim poskytnout odpověď na to, kdo jde po Ali. Ale když se každý další příběh stává ještě osobnějším, budou si chtít Aria, Emily, Hanna a Spencer skutečně přiznat, který příběh je právě o ní samotné?
Mezitím Spencer podezřívá svého otce kvůli jeho poslednímu rozhovoru s paní DiLaurentisovou.
______________________________________________________________________

4x16 CLOSE ENCOUNTERS

Aria, Emily, Hanna a Specer se musí rozhodnout, zda je nová informace ohledně Ali pravdivá v epizodě "Close Encounters."
Shana se vrací do Rosewoodu, aby řekla Emily, že pro ni má vzkaz od Ali. Může ale Emily a dívky Shaně důvěřovat po tom všem, co o ní vědí? A když Shana ještě přileje do ohně s informací, že se Ali chce sejít s Emily - a pouze s Emily - může to být jen nějaká součást "A" plánu, nebo je Emily opravdu Alisonina oblíbenkyně? A když se Emily každou minutou stává odhodlanější a důvěřivou, Spencer je odhodlaná k tomu, že nedovolí, aby někdo ublížil její kamarádce.
Mezitím Aria a Hanna řeší vztahové záležitosti.
______________________________________________________________________

4x17 BITE YOUR TONGUE

"A" přiostří svou hru, když se Lhářky dostávají blíže k odhalení jeho identity v epizodě "Bite Your Tongue."
Díky své nové zálibě v kriminálních románech přichází Hanna s plánem - pokusit se zjistit, čí tělo je v hrobě Ali. Zatímco Hanna pátrá, Spencer tráví až příliš času luštěním příběhů z Alina deníku a doufá, že díky nim odhalí identitu Aliina záhadného muže. Ale i když mají obě dívky horkou stopu, přivede je jejich práce přímo k "A"?
Mezitím je Aria naštvaná kvůli Mikeově nové kamarádce a Emilyin táta si dělá starosti kvůli jejímu chování.
______________________________________________________________________

4x18 HOT FOR TEACHER

Kvůli svému tušení Spencer trápí bezesné noci a její přátelé si o ni dělají starosti.
Když Spencer možná konecně odhalila identitu Bermuďáka, je více než kdy dřív odhodlaná si svou teorii ověřit předtím, než ji řekne ostatním dívkám - a to zejména proto, že by pro jednu z Lhářek mohla být zdrcující. Ale když Spencer sužuje nedostatek spánku a to v kombinaci s léky na předpis, začíná si Hanna všímat jejího zvláštního chování. Zjistí detektiv Hanna Spenceřino tajemství dřív, než se o něj sama Spencer bude připravena podělit?
Mezitím se zdá, že se Emily přes Shanu pokouší Alison vynahradit, co se stalo. A na Arii si všechny její lži začnou vybírat svou daň.
______________________________________________________________________

4x19 SHADOW PLAY

Spencer po mnoha bezesných nocí s pomocí předepsaného pilulek si začíná vybírat dát při jejím honbě za Ali a tolik potřebnými odpověďmi ale pokračuje. Když se přes nově získané informace se jí změní pohled na svět má černou a bílou. Svět se mění na svět z roku 1940 a film noir, Spencer se snaží přijít s odpovědí, kterou ona a její přátelé zoufale hledají. Ale může v tomto světě Spencer konečně dát všechny kousky dohromady, které před ní ležely?
______________________________________________________________________

4x20 FREE FALL

Spencer si uvědomí, že je konečně na čase říct Arii o tom, co se dozvěděla o Ezrovi, ale Emily a Hanna se obávají, co by to mohlo udělat s Ario. Plán se ale zamotá, když Ezra mluví Arii o svých obavy a podezření z nedávného problému se závislostí Spencer. Nyní je důvěryhodnost Spencer plná otazníků, mohou dívky důvěřovat tomu, co jim Spencer vyprávěla o Ezrovi - mohlo by to všechno být výplodem unaveného mozku Spencer, nebo jen šikovný trik Ezry, aby zakryl stopy?
______________________________________________________________________

4x21 SHE'S COME UNDONE

Emily, Hanna a Spencer se soustředí na Arii, která se po po zjištění šokující zprávy o Ezrovi rozpadá. Netušící, co je pravda a čemu má věřit se Aria vydává hledat odpovědi a nechce uvěřit tomu, že by to odhalení mohlo býr pravdivé. Zatímco se Spencer soutředí na Arii, sama na tom není moc dobře. Snaží se svým rodičům a Tobymu dokázat, že se závislosti dokáže zbavit sama, ale musí být opatrná, protože jestli udělá jeden špatný krok tak ji pošlou na léčení. Ale dokáže se Spencer skutečné ovládat a nebo ji její zvědavost zničí? Paige má už po krk Emilyiných tajemství, a snaží se s nimi něco dělat.
______________________________________________________________________

4x22 COVER FOR ME

Dvě Lhářky se pokoušejí zjistit odpovědi, zatímco další dvě se snaží vyrovnat s tím, co se naučili.
Emily vezme otěže a hledá odpovědi o Ezrovi a Moně. Po konfrontací obou se Emily snaží najít smysl v této srdcervoucí situaci. Na druhé straně Hanna začíná s novým pátráním, poté, co byla konfrontována detektivem Halbrookom a poručíkem Tannerovou s možným novým vedením v Alisonině případě.
Mezitím se Aria a Spencer opírají o nové muže v jejich životě, aby se zotavili.
______________________________________________________________________

4x23 UNBRIDLED

Se znepokojícimi otázkami kolem paní DiLaurentisové se čtyři dívky účastní charitativní módní svatební přehlídky, aby se pokusili získat odpovědi.
Pro Lhářky nastala těžká doba, jakož i pro Spencer, která je otřesena vzpomínkami ze svého "minulého" léta, Aria stále léčí své zlomené srdce, Emily je otřesena ze zrady Paige a Hanna se neúspěšně pokouší přebrodit zpět přes rande v bazénu. Zatím, co se každá z dívek snaží vypořádat se svými osobními problémy, musí také najít způsob, jak zaměřit svou pozornost na podezření kolem paní DiLaurentisové. Za předpokladu, že paní D. ví o Alison a noci, kdy zmizela, dívky se jí rozhodnou pomoci s charitativní svatební módní přehlídkou, aby získali přístup k domu DiLaurentisovým, aby získali odpovědi.
Mezitím se do Rosewoodu vracejí Ella s Jasonem a každý z nich něco ukrývá.
______________________________________________________________________

4x24 A IS FOR ANSWER

Alison prozradí VŠE ve finále 4. série! Aria, Emily, Hanna a Spencer se konečně dozví, co se Ali stalo tu noc, kdy zmizela, v epizodě "A is for Answers."
Po letech otázek a záhad, které obklopovaly noc, co zmizela Alison DiLaurentisová, se čtyři nejlepší kamarádky s Ali sejdou tváří v tvář a konečně se dozví, co se jí opravdu stalo oné zářijové noci. Teď, když už znají Aliino tajemství, které si střežila tak dlouho, dokážou Aria, Emily, Hanna a Spencer pomoct Alison přijít na to, kde je "A"?
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama