SEASON 5 - Online & Download

26. srpna 2014 v 11:25 | Rebbeca

5x01 | ESCAPE FROM NEW YORK

Alison bojuje s matčinou smrtí a zároveň se snaží vyrovnat s novým lží. Přinuceny žít s dalším Alisoninným tajemstvým se Aria, Hanna, Spencer a Emily snaží zahladit jejich stopy a usilují o to dát dohromady vše, co se stalo v New Yorku. Hanna a Aria se musí vypořádat s dvěma lidmi, kteří znají pravdu o Alisonině příběhu - Monou a Ezrou. Najdou Hanna s Ariou v poslední minutě stopy nebo zůstanou ticho? Spencer a Emily se snaží zjistit pravdu o Jasonovi, kde byl, když byli v New Yorku. Nyní, když je Alison zpět se Hanna snaží pochopit, kým ve skutečnosti je: tučnou Hannou nebo Hannou, včelí královnou.
______________________________________________________________________

5x02 | WHIRLY GIRL

Lhářky jsou zpátky v Rosewoodu, ale kvůli tomu, co se stalo v New Yorku, jsou rozrušené, že ve svých životech mají pořád spoustu tajemství. Ariu pronásledují nedávné události, zatímco Emily, Hanna a Spencer se snaží přivyknout na novou realitu. Na druhé straně Alison pořád spí s jedním okem otevřeným, když je nucena zůstat doma se svou rodinou, které sama nevěří.Mezitím Kenneth DiLaurentis pátrá po Jessice a Jason se chová velmi zvláštně, což v lidech vyvolává pochybnosti a otázky ohledně jejího zmizení.
______________________________________________________________________

5x03 | SURFING THE AFTERSHOCKS

Alison vnitřně zápasí se smrtí své matky a Lhářky se pokouší proplout její novou lží v epizodě "Surfing the Aftershocks."Nyní, když jsou nuceny žít v Aliině poslední lži, se Aria, Emily, Hanna a Spencer snaží zahladit své stopy a zároveň se snaží přijít na to, co se stalo v New Yorku. Hanna a Aria musí dořešit detaily příběhu s dvěma lidmi, kteří znají pravdu ohledně Ali, s Monou a Ezrou. Spencer a Emily se snaží zjistit pravdu ohledně Jasona a toho, kde byl v tu noc, co byly v New Yorku.Mezitím když je teď Ali zpátky, začne Hanna zkoumat, kým opravdu je - Tlusťoška Hanna, nebo Hanna včelí královna?
______________________________________________________________________

5x04 | THROWN FROM THE RIDE

Když je teď Ali zpátky v Rosewoodu, pokouší se znovu získat svou roli vůdkyně party. Zjišťuje ale, že její čtyři kamarádky už nejsou ochotné se slepě podřizovat každému jejímu vrtochu tak, jako tomu kdysi bývalo. Nejenže Aria, Emily, Hanna a Spencer cítí nátlak ze strany Alison, také ve škole si připadají jako pod mikroskopem, když na ně škola upíná svou pozornost. Zatímco je většina děcek chorobně zvědavá na to, co se Ali stalo, někteří se více zaměřují na plány spojené s Alisoniným návratem do školy.Mezitím Aria neustále trpí depresí a útěchu hledá u někoho, u koho bychom to nečekali.
______________________________________________________________________

5x05 | MISS ME X 100

Ten den konečně nadešel - Alison se poprvé vrací do školy a ani Lhářky, ani Alison na to ve skutečnosti nejsou připravené. Alison se rozhodla tvářit odvážně a vrací se, aby se pokusila napravit škody, které před lety napáchala. Budou ale omluvy stačit těm, kterým Alison v minulosti ublížila? Pokud do toho má co mluvit Mona, tak ne.
______________________________________________________________________

5x06 | RUN, ALI, RUN!

Ali, která si myslí, že se nakonec nerozhodla správně, když se vrátila domů, začíná zvažovat možnost, že navždy odejde. Ale Aria, Emily, Hanna a Spencer jsou odhodlané ji udržet v Rosewoodu v bezpečí a zjistit, kdo a proč má prsty v posledním incidentu. Mezitím začíná svůj návrat zpochybňovat taky Caleb a Ezra se ponoří do svého výzkumu ve snaze najít.
______________________________________________________________________

5x07 | THE SILENCE OF E. LAMB

Aria začíná se svou dobrovolnickou prací v Radley a rychle začne dělat, co je třeba udělat. Snaží se tedy zjistit co nejvíc informací ohledně pacientky, která Lhářky zajímá, co to jen jde. Rychle se však najde zádrhel, když narazí na agresivní pacientku, která by mohla být klíčem k tomu, co Lhářky hledají. Odpovědi hledá i Spencer, která se přiučila od Ezry a půjčuje si tak pár kousků z jeho špionážního vybavení, aby se podívala na zoubek své rodině. Mezitím zažívá Hanna vnitřní rozpor, když se Ali s Calebem nepohodnou, a Emily hledá u svých kamarádek pomoc ve chvíli, kdy k nim její matka pozve Ali na večeři.
______________________________________________________________________

5x08 | SCREAM FOR ME

Alison se nastěhuje k Hanně, která tlačí Hannu dolů po temné cestě.
Hannina nejistota a současná situace pokračuje, aby ji trápila, protože do domu Marinových se přestěhuje Alison kvůli tomu, že její otec je mimo město. Nucena žít s jedinou osobou, které se pokouší vyhýbat, Hanna se znovu dostane k alkoholu a skončí v nepříjemné situaci.
Mezitím Aria má v myšlenkách družičkové povinnosti, když se Ella vrací do města, aby plánovala svatbu. Spencer se s Emily vydávají na nebezpečnou cestu a snaží se vyřešit záhadu mrtvé dívky v Alisonině hrobě.
______________________________________________________________________

5x09 | MARCH OF CRIMES

S Hannou to jde i nadále z kopce spolu s jejím pitím, s čímž jí pomáhá Caleb, a její kamarádky už dál nemůžou nečinně postávat a přihlížet, jak se Hanna ničí. Po posledním setkání s Hannou si Aria začne všímat Zacka a přemýšlí, jestli jí Hanna v opilosti říkala pravdu.Mezitím se Emily snaží zjistit informace, které spojují Alison s Noelem, a Spencer u očního lékaře zjišťuje překvapující odhalení.
______________________________________________________________________

5x10 | A DARK ALI

Tlak na Alison vzrůstá pro identifikaci muže ve vazbě za její únos, ale lhářky vědí, že to bude odsouzení nevinného člověka do vězení a popřípadě i cestička přímo do pasti " A ". S Emily snažící se přesvědčit Ali aby nehrála " A " do karet, Spencer přichází s plánem B v případě, že se Ali se rozhodne udělat špatné rozhodnutí.
Mezitím, dost se všemi Aliiny dramaty, Hanna se snaží vést "normální" život dospívajícího děvčete.
______________________________________________________________________

5x11 | NO ONE HERE CAN LOVE OR UNDERSTAND ME

Melissa konečně řekne Spencer to, co ví o té noci, kdy Ali zmizela. Ale co má Spencer dělat, když teď zná tyhle informace? S vědomím, že něco na Alisonině historce nesedí, začne Emily pátrat po odpovědích na vlastní pěst. Požádá Ezru, aby jí pomohl zjistit víc o Cyrusovi a o tom, co ho v minulosti spojovalo s Alison.Mezitím požádá Hanna Spencer a Tobyho, aby jí pomohli s Calebovým problémem s alkoholem.
______________________________________________________________________

5x12 | TAKINGTHIS ONE TO THE GRAVE

Alison vede holky nebezpečnou cestou a kromě toho, že "A" je nutí, aby řekly policii pravdu, si Aria, Emily, Hanna a Spencer připadají jako v pasti a zoufale se snaží najít způsob, jak se z téhle šlamastyky dostat. Když už nemají co dalšího ztratit, mohly by to Lhářky úplně zpackat tím, že svěří svou důvěru do rukou nedůvěryhodného spojence?

Mezitím si Alison začíná budovat svou vlastní armádu, když se k ní Lhářky otočily zády.
 


Komentáře

1 mitchie. mitchie. | Web | 26. srpna 2014 v 13:30 | Reagovat

Spřátelím ráda :)

2 Anne Anne | Web | 26. srpna 2014 v 19:10 | Reagovat

Celá 5A byla skvělá,už se nemůžu dočkat na finále :) !

3 the-ashleybenson the-ashleybenson | 28. srpna 2014 v 11:22 | Reagovat

Ahoj, u mě na blogu probíhá kontrola affiliates:) Budu ráda, když se zapíšeš:)

http://the-ashleybenson.blog.cz/1408/kontrola-affiliates-28-8-10-9

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama